PODSUMOWANIE PIERWSZEGO STARTU W NOWYM SEZONIE

Wczoraj 22.09.2012 we Wrocławiu na pływalni AWF Wrocław odbyły się zawody pływackie w ramach DOLNOŚLĄSKIEGO ŚWIĘTA SPORTU. W zawodach wystartowało 250 zawodników z kilkunastu klubów. Nasz klub reprezentowało 34 zawodników: Gracjan Giezek, Mateusz Biełous, Julia Chryplewicz, Filip Woliński, Maciej Jachym, Michał Pietrzak, Aleksandra Obajtek, Zuzanna Grylewicz, Marta Proce, Alicja Maziar, Hanna Zawadzka, Mikołaj Matusewicz, Michał Matusewicz, Miłosz Knihnicki, Andrzej Damsz, Kacper Chryplewicz, Artur Greber, Sebastian Słomiński, Jakub Bielski, Vanessa Popiel, Martyna Borczyk, Kornelia Strzępek, Anna Apołenis,Bartosz Mróz, Dawid Skalny, Kamil Ferens, Artur Stankiewicz, Agnieszka Gajdowska, Dominika Sasin, Bartosz Kościelniak, Mariusz Piwowar, Krzysztof Słomiński, Janusz Kościelniak.

Zawodnicy wypadli bardzo dobrze. W prawdzie na rekordy życiowe w tym okresie nie liczyliśmy, a mimo to wiele rezultatów było lepszych od wcześniejszych uzyskiwanych przez zawodników w optymalnej formie. Realizujemy okres przygotowawczy i musi minąć kilka tygodni zanim zawodnicy wrócą do wysokiej formy. Spodziewalismy się rezultatów o 2-3 sekundy gorszych od wyników z przed wakacji. Większość wyników było lepszych od zakładanych co bardzo cieszy.

Nasi podopieczni wywalczyli 23 medale ;). Szczegółowe wyniki z zawodów znajdują się na stronie omegatiming.pl w zakładce ZAWODY OKRĘGOWE. Zapraszamy również do galerii zdjęć z zawodów. Osoby które posiadają ciekawe zdjęcia z zawodów prosimy o przesłanie na adres klubu, zostaną zamieszczone na stronie. Trenerzy bardzo serdecznie dziękują rodzicom zawodnikow którzy pomagali podczas zawodów. Dziękujemy również za wspaniały doping 🙂
Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów.
Kolejny start kontrolny za niespełna 3 tygodnie treningowe 13 października 2012r w Kaliszu. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu przedstawimy w przyszłym tygodniu.

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.