Ważny komunikat – potwierdzenie kontynuacji szkolenia

Prosimy Rodziców o potwierdzenie kontynuacji szkolenia w nowym sezonie dzieci z grup początkujących tj.

  • NABOROWA 1, NABOROWA 2 (dla przypomnienia grupy prowadzone w poprzednim sezonie przez trenerów Rafała Kwiatkowskiego i Przemysława Parla w każdy wtorek i czwartek);
  • NAUKA 1 oraz NAUKA 2 (dla przypomnienia grupy prowadzone w poprzednim sezonie przez trenerów Jacka Rapczyńskiego i Rafała Kwiatkowskiego w poniedziałek, środę i piątek).

Potwierdzenia należy dokonać poprzez wysłanie e-maila na adres e-mail klubu biuro@klubrekin.pl. Potwierdzenia należy dokonać do 10 września 2012r.
Informacja jest nam niezbędna przy tworzeniu nowych grup szkoleniowych z uwzględnieniem poziomu opanowania programu szkolenia.
Zawodnicy z pozostałych grup treningowych (zaawansowanych) tj. DOSKONALENIE, SPORTOWA, WYCZYNOWA, MASTERS (dla przypomnienia grupa prowadzone w poprzednim sezonie przez trenerów Krzysztofa Winiarczyka i Mariusza Piwowara) nie potwierdzają szkolenia w nowym sezonie. Zawodnicy stawiają się obowiązkowo w środę zgodnie z harmonogramem na trening ogólnorozwojowy na sali gimnastycznej PUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 3 W ŚWIEBODZICACH ul. Świdnicka. Udział w treningu będzie potwierdzeniem kontynuacji szkolenia w nowym sezonie sportowym.

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.