podsumowanie – Świdnicka Gwiazdka 2012 – 14-15.12.2012r

W dniach 14 i 15 grudnia zawodnicy KS Rekin Świebodzice rywalizowali w Międzynarodowych Zawodach Pływackich „Świdnicka Gwiazdka 2012”. Zawodnicy spisali się dobrze zdobywając w sumie 25 medali (9 złotych, 10 srebrnych, 6 brązowych).

Hanna Zawadzka

Na podium stawały także sztafety 4×50 m stylem dowolnym. W kategorii 13 lat nasz zespół sztafetowy w składzie Strzępek, Ołdak, Apołenis, Ryszawy uplasował się na 3 miejscu. W kategorii 10 lat zespół w składzie: Zawadzka, Matusewicz, Grylewicz, Knihnicki uplasowała się na 1 miejscu (moje obliczenia 🙂 ). Zespół w kategorii 9 lat w składzie Obajtek, Woliński, Jachym, Krzan uplasował się na 2 miejscu. Zespół 8 latków w składzie Giezek, Chryplewicz, Pichurska, Biełous również 2 miejsce. Najmłodsza sztafeta 4×25 m stylem dowolnym zajęła 1 miejsce w składzie: Cajzer, Świdnicka, Bak, Glejzer.

Ponadto nasi zawodnicy odbierali nagrody specjalne za sumę punktów wielobojowych.
Woliński Filip – 1 miejsce

W zawodach wystartowało 560 zawodników z 32 klubów pływackich!!

Poziom sportowy imprezy był bardzo wysoki.
Zawodnicy zaprezentowali się doskonale.
Dziękujemy Klubowi Kibica za wspaniały doping podczas zawodów, a w szczególności podczas pierwszego dnia zmagań gdzie naprawdę było nas słychać. Atmosfera była wspaniała. Od nowego roku rozpoczynamy kolejny etap treningu. Zapewniamy nie mniejsze emocje. 🙂 W tym roku jeszcze jeden start w Sylwestrowych Zawodach Pływackich, które przewidziane są dla klas I-III SP (28.12).
Zawodnicy starsi tj. klasy IV-VI , I-III GIM, I-III LO najbliższy start po feriach 9 lutego w Katowicach (Puchar Silesia).