16-17.03.2013 r – rewelacyjne wyniki podczas II Międzynarodowego Mitingu Pływackiego w Oleśnicy

W dniach 16-17 marca 2013 r na pływalni Atol w Oleśnicy reprezentacja naszego Klubu wystartowała w II Międzynarodowym Mitingu Pływackim. W zawodach wystartowało 470 zawodników!!  z 34 ośrodków pływackich. W zawodach wystartowała również bardzo silna ekipa z Wilna (Litwa). Nasz Klub reprezentowało 33 zawodników: Gracjan Giezek, Julia Chryplewicz, Karolina Kutyło, Oliwia Stawicka, Aleksandra Obajtek, Maciej Jachym, Filip Woliński, Tymoteusz Kołaczek, Michał Pietrzak, Michał Matusewicz, Mikołaj Matusewicz, Andrzej Damsz, Stanisław Tokarski, Marta Proce, Hanna Zawadzka, Zuzanna Grylewicz, Alicja Maziar, Igor Rytter, Kacper Chryplewicz, Wiktoria Zięta, Jakub Suława, Sebastian Słomiński, Jakub Bielski, Amadeusz Kołaczek, Martyna Borczyk, Vanessa Popiel, Kornelia Strzępek, Jakub Ołdak, Jakub Popławski, Mikołaj Ryszawy, Grzegorz Warzecha, Justyna Kutyło, Anna Apołenis. 

Każdy z zawodników spisał się doskonale. Nie sposób wymienić wszystkich ustanowionych rezultatów. 

ZESTAWIENIE WYNIKÓW – PROGRESJA!!!!

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami z zawodów na stronie omegatiming.pl. W galerii dostępne są zdjęcia z zawodów wykonane przez pana Krzysztofa Słomińskiego i Pana Piotra Maziara.

W sumie nasi zawodnicy zdobyli 38 medali!!!! W klasyfikacji drużynowej nasz klub uplasował się na 3 miejscu. Nasi zawodnicy odbierali również nagrody specjalne za sumę punktów wielobojowych za 3 najlepsze starty. 

Serdecznie dziękujemy Klubowi Kibica za sportowy doping naszych zawodników oraz za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu.

Zarząd Klubu dziękuje Urzędowi Miasta Świebodzice na dofinansowanie wyjazdu zawodników na zawody do Oleśnicy. W ramach przyznanej dotacji na realizację zadania publicznego dofinansowano opłaty startowe zawodników oraz transport autokarem.

 

Życzymy dalszych sukcesów!!

 

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.