Podsumowanie startu w II Otwartych Mistrzostwach Ostrzeszowa – 9.06.2013

W niedzielę 9 czerwca 2013 odbyły się  II Otwarte Mistrzostwa Ostrzeszowa w pływaniu. Do startu w zawodach zgłosiło się 341 zawodników z 20 klubów. Nasz Klub reprezentowało 25 zawodników w wieku 14 lat i młodsi.

1999 r

Jakub Popławski, Mikołaj Ryszawy, Justyna Kutyło

2000 r

Sebastian Słomiński, Amadeusz Kołaczek, Jakub Bielski, Vanessa Popiel, Martyna Borczyk

2001 r

Jakub Suława, Kacper Chryplewicz, Igor Rytter, Artur Greber

2002 r

Miłosz Knihnicki, Stanisław Tokarski, Andrzej Damsz, Michał Matusewicz, Marcelina Glejzer, Zuzanna Grylewicz, Alicja Maziar, Marta Proce, Hanna Zawadzka,

2003 r

Maciej Jachym, Filip Woliński, Aleksandra Obajtek,

2004 r

Gracjan Giezek, Julia Chryplewicz

Zawodnicy spisali się doskonale. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy 1 miejsce! W sumie zawodnicy stawali 42 razy na podium (17 złotych, 12 srebrnych, 13 brązowych).

Ponadto zawodnicy stawali na podium w klasyfikacji wielobojowej.

Aleksandra Obajtek – 602 pkt – 2 miejsce

Na najwyższym stopniu podium uplasowała się drużyna sztafetowa 4×50 stylem zmiennym w składzie:  Vanessa Popiel, Mikołaj Ryszawy, Jakub Popławski, Justyna Kutyło – wynik 2:16,11 to NOWY REKORD KLUBU kategorii 14 lat. Gratulujemy 🙂

Zarząd Klubu oraz trenerzy dziękują wszystkim osobom za zaangażowanie w organizacje wyjazdu a w szczególności zapewnienie części zawodnikom transportu prywatnymi samochodami. Transport na zawody busem został częściowo dofinansowany z Dotacji z Budżetu Miasta Świebodzice. Serdecznie dziękujemy.