WSPANIAŁE WYNIKI NASZYCH 11 i 12 LATKÓW W OGÓLNOPOLSKIM SPRAWDZIANIE WYTRZYMAŁOŚCI I WSZECHSTRONNOŚCI

W środę 20.11 i czwartek 21.11 zawodnicy roczników 2002 i 2001 dolnośląskich Klubów pływackich realizowali Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności Stylowej. Sprawdzian odbył się we Wrocławiu. Pierwszego dnia zawodnicy zmierzyli się  z  dystansem 200 m stylem zmiennym. Natomiast w czwartek 21.11 na dystansach 400 m i 800 m stylem dowolnym. 

Zawodnicy KS Rekin biorący udział w sprawdzianie:

PK (2003 r): Szymon Chuchla, Filip Woliński, Maciej Jachym, Paweł Hyckowski, Aleksandra Obajtek

Z tej grupy wiekowej nasi zawodnicy spisali doskonale. Filip Woliński uzyskał najlepsze wyniki strefy wrocławskiej  zarówno na dystansie 200 m stylem zmiennym jak i na 400 m stylem dowolnym. Szymon, Maciej i Paweł również spisali się wybitnie zdecydowanie poprawiając swoje dotychczasowe osiągnięcia na tych  dystansach.  

W środę w sprawdzianie uczestniczyła Aleksandra Obajtek która klasyfikowana PK uzyskała 6 wynik zawodów wśród dziewczynek. Gratulujemy.

W kategorii rocznika 2002 r  w sprawdzianie uczestniczyli: Michał Matusewicz, Mikołaj Matusewicz, Stanisław Tokarski, Andrzej Damsz, Hanna Zawadzka, Marta Proce, Zuzanna Grylewicz, Marcelina Glejzer, Karolina Schabowicz, Oliwia Lewicka, 

Zawodniczki spisały się bardzo dobrze. Większość dziewcząt startowała po raz pierwszy na dystansach 200 m stylem zmienny i 400 m stylem dowolnym. 

Start Hani i Marty stał pod znakiem zapytania do samego wyjazdu  ze względu na chorobę która się „przyplątała” na drodze przygotowań do sprawdzianu. Pomimo braków w treningach zawodniczki wystartowały. Hania w stylu zmiennym uplasowała się na 2 miejscu z wynikiem 7 s gorszym od rekordu życiowego. W konkurencji 400 m stylem dowolnym Hania uplasowała się  na 1 miejscu. Na podstawie sumy punktów za dwa starty sklasyfikowano Hanie na 2 miejscu ze stratą 5 pkt do zwyciężczyni. Gratulujemy i czekamy na szybki powrót do szybkiego pływania 🙂

Marta, Karolina, Marcelina, Oliwia i Zuzia popłynęły zgodnie z oczekiwaniami. Zawodniczki zbliżają  się  do granicy 6:00,00.   

Wśród chłopców wspaniale popłynął Michał Matusewicz, który zarówno w środę jak i czwartek zajął 1 miejsca. W klasyfikacji generalnej sprawdzianu strefy wrocławskiej zajął 1 miejsce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje występ  na dystansie 400 m stylem dowolnym. Michał uzyskał bardzo dobry wynik 5:26,74 !

Pozostali chłopcy również zasługują na słowa wyróżnienia. Wszyscy poprawili swoje dotychczasowe rekordy na dystansie 400 m stylem dowolnym. 

W kategorii 2001r nasz Klub reprezentowali: Jakub Suława, Kacper Chryplewicz,  Igor Rytter, Zuzanna Bogdańska. Zawodnicy poprawili swoje dotychczasowe rekordy życiowe. Pierwszego dnia rywalizacji najlepiej popłynął Jakub Suława i Zuzanna Bogdańska. Zarówno Zuzia jak i Kuba poprawili dotychczasowy rekord w tej konkurencji o blisko 6 sekund. Gratulujemy. Igor i Kacper uplasowali się poza pierwszą 20 zawodników ale wyniki, które uzyskali to równiez nowe rekordy życiowe. Drugiego dnia rywalizacji zawodnicy najlepiej zaprezentował się Jakub Suława który uzyskał wynik 11:54,67 ( 13 miejsce). Bardzo dobry wynik uzyskała Zuzanna Bogdańska. Na dystansie 800m stylem dowolnym startowała po raz pierwszy. Gratulujemy.

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.