podsumowanie – MIĘDZYNARODOWE ZAWODY PŁYWACKIE „ŚWIDNICKA GWIAZDKA 2013”

W dniach 6-7 grudnia nasza reprezentacja startowała w Międzynarodowych Zawodach Pływackich „Świdnicka Gwiazdka 2013”. W zawodach wystartowało blisko 550 zawodników z całej Polski. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Występ KS  Rekin można uznać za bardzo udany. Celowaliśmy z forma własnie w imprezy grudniowe poprzedzające przerwę świąteczną. 

 W Świdnicy podczas „Świdnickiej Gwiazdki 2013” nasi zawodnicy stawali na podium 27 razy za konkurencje indywidualne (12 złotych/8 srebrnych/7 brązowych).

Ponadto wzbogaciliśmy się o 3 PUCHARY za zwycięstwa w wyścigach sztafetowych ( 1 miejsce w kategorii 9 lat, 1 miejsce w kategorii 11 lat i 2 miejsce w kategorii 13 lat).

 Zawodnicy odebrali z rak organizatora 11 statuetek w klasyfikacji wielobojowej ( 4 złote / 5 srebrnych / 2 brązowe). To wszystko w 64 startach indywidualnych!

Zawodnicy ustanowili 40 nowych rekordów życiowych i kilka rekordów Klubu Nie udało się poprawić 24 rezultaty. Głównie za sprawa źle wykonanych startów lub nawrotów. Jak zawodnicy poprawią na treningach elementy techniczne startów i nawrotów wyniki będą zdecydowanie lepsze.

Pokrótce podsumowując występ naszej reprezentacji w V Międzynarodowych Zawodach Pływackich „Świdnicka Gwiazdka 2013” uważamy za bardzo udany. Bardzo dziękujemy Klubowi Kibica za sportowy doping, wsparcie, fotorelacje i wiele innych cennych działań

Zapraszamy także do galerii zdjęć autorstwa Pana Krzysztofa Słomińskiego i Piotra Maziar.

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.