NAJBLIŻSZE KLUBOWE WYDARZENIA

Drodzy zawodnicy! W najbliższym czasie odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń. 

  • 30.01.2014 godz. 18.00-19.00 odbędzie się zebranie rodziców. Zebranie jak zawsze w holu PSP Nr 2. 
  • 1 lutego 2014 r w godz. 10.30-12.30 – zajęcia sportowe na sali gimnastycznej TOYOTA MANUFACTURING Poland. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą strój pływacki. Tradycyjnie skorzystamy z Łaźni japońskiej Ofuro oraz z sauny. Na sali poznacie wiele nowych ćwiczeń, zagramy m.in. w Korfbal oraz Streethandball 
  • 7-8 luty 2014 r jedziemy na zawody pływackie Puchar Silesia do Katowic. Będzie uroczyście :).  
  • 15 luty 2014 r kolejna atrakcja. Możliwy wyjazd na narty biegowe do Jakuszyc lub trening na sali gimnastycznej. 
  • 16-23 luty 2014 r wyjeżdżamy an obóz sportowy do Wałcza. Postaramy się tak poprowadzić obóz ażeby praca treningowa była wyłącznie przyjemnością. W tym roku obóz sportowy w Wałczu będzie okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzenia czasu podczas różnych zajęć ogólnorozwojowych i wspólnych wycieczek. Mamy nadzieje , że będzie już trochę śniegu to ulepimy bałwana  Ojj będzie się działo. Będzie wesoło. Dobry humor to podstawa. 

W międzyczasie wspólne wyjście na pizze.  Szczegóły wkrótce. Będzie wyjątkowa okazja.

Drugi tydzień ferii to okazja na wyjazdy na narty zjazdowe i biegowe. Pomyślimy co się da w tym temacie zrealizować. Nie zabraknie treningów pływackich, które będą okazja do pracy nad techniką. 

No i wydarzenie na które czeka cała Polska, a mianowicie Nocny Maraton Pływacki „Otyliada 2014”. W noc z 1 na 2 marca ustanawiamy wspólnie rekord Świebodzic w przepłyniętych kilometrach na pływalni WCR. Zapisy trwają wiec nie zwlekajcie. Możliwość rejestracji do 5 lutego przez portal www.otyliada.pl oraz u trenerów i Pani Katarzyny Grylewicz. 

Do zobaczenia na treningu 🙂

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.