SUKCESY DOMINIKI SASIN

Na gorące brawa zasługuje w tym sezonie pływackim – do nie dawna zawodniczka KS Rekin Świebodzice, od tego sezonu reprezentująca barwy klubu AZS AWF Wrocław – Dominika Sasin. Nie wszyscy o tym wiemy ale Dominika w sezonie 2013/2014r. odniosła wiele sukcesów na arenie międzynarodowej i akademickiej, a w tym:

• Trzecie miejsce na 100m stylem zmiennym (czas 1:10,59) w klasyfikacji uczelni wychowania fizycznego podczas tegorocznych Akademickich Mistrzostw Polski odbywających się w Poznaniu w dniach 12-13.04.2014r.

• Trzecie miejsce wraz z koleżankami z sekcji AWF Wrocław w sztafecie 4x50m zmiennym wśród uczelni wychowania fizycznego (Dominika na swojej zmianie popłynęła 29,89 stylem motylkowym!) podczas tegorocznych Akademickich Mistrzostw Polski odbywających się w Poznaniu w dniach 12-13.04.2014r.

• Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej (po czterech edycjach) w konkurencji 50m stylem motylkowym,

• Wraz z koleżankami z sekcji AWF Wrocław przyczyniła się w znaczącym stopniu do wygrania klasyfikacji generalnej kobiet wśród uczelni biorących udział w Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej,

• Podczas odbywających się w Katowicach Igrzyskach studentów I w dniach 29.11 – 1.12.2013r. Dominika zdobyła 3 miejsce w konkurencji 50m stylem grzbietowym oraz 50m stylem motylkowym. Jak widać studenci też potrafią jeszcze szybko pływać.

Gratulujemy i życzmy dalszych sukcesów w kolejnych sezonach!

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.