UDANA INAUGURACJA SEZONU – TORPEDA CUP 2014

W dniu dzisiejszym reprezentacja naszego Klubu wystartowała w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich TORPEDA CUP w Oleśnicy. W zawodach uczestniczyło 26 drużyn (310 zawodników). Zawodnicy spisali się doskonale. Jak na początek sezonu wyniki są bardzo zadowalające. Cel postawiony zawodnikom przez trenerów został w pełni zrealizowany. Wyniki oscylowały na granicy rekordów życiowych. Start kontrolny bardzo wartościowy ze względu na możliwość przekazania uwag do dalszej pracy treningowej.

Nasi zawodnicy zdobyli 42 miejsca medalowe (12 złotych, 13 srebrnych, 17 brązowych)!!

Medaliści: Julia Chryplewicz, Maria Kutyło, Gracjan Giezek, Paweł Hyckowski, Filip Woliński, Maciej Jachym, Aleksandra Obajtek, Hanna Zawadzka, Oliwia Lewicka, Marcelina Glejzer, Andrzej Damsz,  Miłosz Knihnicki, Michał Matusewicz, Kacper Chryplewicz, Sebastian Słomiński, Kornelia Strzępek, Martyna Borczyk, Vanessa Popiel, Grzegorz Warzecha, Jakub Popławski, Jakub Ołdak.

Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.megatiming.pl.

Zarząd Klubu składa podziękowania wszystkim osobom z Klubu Kibica za wspaniały sportowy doping, pomoc w zorganizowaniu transportu, pomoc przy organizacji obiadu w trakcie zawodów, fotografowanie i wiele innych działań.

Kolejne ważne terminy:

26.10, II Mistrzostwa Aglomeracji Wałbrzyskiej. Aqua Zdrój W-ch*

11.11, Maraton Pływacki Masters, Bolesławiec,

26-27.11, Ogólnopolski Sprawdzian Wytrzymałości i Wszechstronności 11, 12 lat, Wrocław,

3-4.12, Mikołajkowe Mistrzostwa KS Rekin Świebodzice, Ś-ce 6-7.12, Ogólnopolskie Zawody Pływackie „Barbórka-2014”,

12-13.12; Zimowe Mistrzostwa Okręgu Dolnośląskiego, Nowa Ruda

19-20.12, Świdnicka Gwiazdka 2014, Świdnica,

 

GRATULUJEMY!!!

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.