17.01, ODBYŁO SIĘ ZEBRANIE RODZICÓW

W dniu dzisiejszym w Publicznym Gimnazjum nr 2 w Świebodzicach odbyło się zebranie rodziców dzieci i młodzieży KS Rekin .

Omawiane tematy:

  1. Aktualna sytuacja finansowa Klubu, prezentacja na zebranie nr 2
  2. obóz sportowy w Wałczu, prośba o dostarczenie karty kwalifikacyjnej i podanie formy transportu (dojazd własny lub autokar).
  3. Zaproszenie na bal charytatywny organizowany przez PSP nr 2 w Świebodzicach który odbędzie się 28 stycznia. Szczegółowe informacje w odrębnym komunikacie na stronie klubu.
  4. Zaproszenie do wspólnego organizowania zawodów sportowych tj. IX Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Sprincie które odbędą się 1 kwietnia br. Zebranie Komitetu organizacyjnego odbędzie się 24 stycznia godz. 17:00 w Kawiarni Sportowej pływalni WCR Świebodzice. Serdecznie zapraszamy. Dalszy przydział zadań.
  5. Informacja organizacyjna dotycząca składania wniosków o stypendia i nagrody Burmistrza Świebodzic. Szczegółowe informacje udziela trener Krzysztof.
  6. Informacje organizacyjne dotyczące wręczenia strojów reprezentacyjnych zawodnikom reprezentacji Klubu. Termin będzie ustalony ze sponsorami i podany na stronie Klubu w odrębnym komunikacie.
  7. Organizacja wyjazdu na Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów. Osoby zamawiające zakwaterowanie i wyżywienie, rocznik 2002 – Pan Andrzej Zawadzki, rocznik 2003 – Pani Agnieszka Jachym, rocznik 2000/1999 – Pan Dariusz Borczyk
  8. Podziękowania za prace na rzecz Klubu:

Pani Marta Obajtek, Pani Agnieszka Jachym, Pani Barbara Kościelniak, Pani Katarzyna Grylewicz – przygotowanie oraz rozwożenie świątecznych upominków dla sponsorów ;

Pan Piotr Maziar – pozyskiwanie sponsorów na nowe stroje reprezentacyjne,

Pan Andrzej Jachym, Pan Alfred Giezek  – za rejestr składek,

Pani Monika Maziar – za projekt MSiT „klub 2016”

Pani Jola Czapla – kalendarze, rozliczenia wyjazdów na zawody sportowe,

Pan Orłowski – za rozpisanie wniosku do Invest – Park na dofinansowanie zakupu strojów reprezentacyjnych

Podziękowania dla całego Klubu Kibica za organizację Mikołajkowych Zawodów Pływackich.

Dziękujemy za obecność na zebraniu.

 

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.