podsumowanie LETNIE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW 16 LETNICH W OPOLU

Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych 16 lat

 

W dniach 14-16 lipca 2017 roku swoje ostatnie starty w tym sezonie zaliczyli 16 latkowie. W Opolu odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych.  W zawodach starowało 311 zawodników ze 103 klubów z całej Polski.  KS Rekin Świebodzice reprezentował tylko jeden zawodnik z rocznika 2001 –  Wojciech Surowiecki. Nasz zawodnik chociaż samotnie to jednak bardzo dzielnie i z bardzo dobrym wynikiem bronił barw klubu. Wojtek startował w trzech konkurencjach. Największą niespodzianką był start na 50 m stylem motylkowym, gdzie Wojtek zakwalifikował się do finału B na 20 miejscu. W finale zawodnik Rekina doskonale wytrzymał presję oraz stres związany ze startem w finałach i ostatecznie zakończył rywalizację na 18 miejscu. Wojtek we wszystkich swoich startach ustanowił nowe rekordy życiowe. Gratulujemy wspaniałych startów i życzymy udanych wakacji.

 

Wyniki indywidualne:

 

Wojciech Surowiecki

  • 50 m dw – 25,66
  • 50 m mt – eliminacje – 26,82 – finał B – 26,87
  • 100 m mt – 1:04,90

opracowała Katarzyna Grylewicz

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.