PROJEKT PLANU ZAJĘĆ-TRENINGÓW NA CZAS REMONTU PŁYWALNI WCR

Szanowni Państwo!

Po wielu miesiącach działań, rozmów udało nam się ułożyć plan zajęć/treningów dostosowany pod zawodników ze Świebodzic oraz dojeżdżających z Wałbrzycha i okolic.

Godziny treningów są dostosowane do rozkładu jazdy pociągów Kolei Dolnosląskich. Zachęcamy do korzystania z tej formy transportu ponieważ koszt biletu ze Świebodzic do Żarowa wynosi 3,55 zł a przejazd trwa 15 minut.

Niestety nie udało nam się zorganizować treningów na pływalni ZS nr 4 o których była mowa w czerwcu. Z pływalni w Wałbrzychu korzystają miejscowe organizacje które mają pierwszeństwo rezerwacji torów.

Od 4 września rozpoczynamy zajęcia na pływalni w Żarowie oraz Aqua Zdrój Wałbrzych według stałego harmonogramu. Pływalnia w Żarowie jest dla nas bardzo gościnna i będzie to nasze główne miejsce pracy treningowej.

Od połowy września będziemy dodatkowo korzystać z pływalni PSP nr 10 przy ul. Ogrodowej. Udało nam się zawiązać współpracę z Szkółką Pływacką „Wodnik” Wałbrzych i KS 74 Wałbrzych które prowadzą zajęcia na pływalni PSP nr 10.

Zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie informacyjne które odbędzie się w piątek 1 września o godz. 18:00 w Publicznej Szkole Podstawowej nr 2 w Świebodzicach.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w zajęciach do 10 września.

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.