16-18.11, ZIMOWE MISTRZOSTWA POLSKI MASTERS

Sprawozdanie Masters

16 – 18 listopada 2018 roku na pływalni w Olsztynie odbyły się „Zimowe Mistrzostwa Polski w Pływaniu w kategoriach Masters”. Zawody przyniosły wiele emocji. Nasza reprezentacja liczyła jedynie 6 osób – Karol i Alfred Żemier, Veronica Campbell – Żemier, Marek Stuczyński, Karolina Jahnz i Aleksandra Hebel. Mimo tak skromnej reprezentacji  nasz udział w mistrzostwach należy uznać za udany, gdyż  zostały poprawione nie tylko rekordy życiowe! Zawodnicy łącznie zdobyli 32 medale,
z
czego: 13 złotych, 13 srebrnych oraz 6 brązowych, co w drużynowej końcowej klasyfikacji medalowej  dało nam wysokie  dziewiąte miejsce na 81 startujących klubów!!!!

Medale zdobywali:

Karol Żemier – nasz multimedalista zajął drugie miejsce pod względem ilości „krążków”