SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW „III NEPTUN INTERNATIONAL SWIMMING MEETING”

SPRAWOZDANIE Z ZAWODÓW „III NEPTUN INTERNATIONAL SWIMMING MEETING”–

ŚWIDNICA 15.12.2018

W dniu 15.12.2018r. zawodnicy KS Rekin brali udział w “III Neptun  International Swimming Meeting”, które odbyły się na pływalni OSiR w Świdnicy organizowanych przez Klub Sportowy Neptun. W zawodach uczestniczyły 24 kluby, w tym 364 zawodników. Sportowe zmagania były głównie dedykowane najmłodszym, podzielonych na cztery kategorie wiekowe – A/B(2005-2006), C(2007), D(2008) i E( 2009 i młodsi). Nasz klub reprezentowało 19 osób (12 zawodniczek i 7 zawodników). Zawodnicy poprawili swoje rekordy życiowe, zajmując wysokie miejsca w swoich kategoriach wiekowych.

Wszystkim naszym zawodnikom gratulujemy udanych startów i życzymy kolejnych sukcesów !

Reprezentacja KS Rekin

Dziewczęta – Bednarz Amelia, Bylińska Natasza, Karch Nadia, Kozmowska Anna, Kudarewska Anika, Martyka Martyna, Michaliszyn Maja, Pawłowska Agata, Romanowska Natalia, Suława Hanna, Wajsberg Hanna, Świdurska Aurelia

Chłopcy – Gorczyca Mateusz, Martyka Maksymilian, Maziar Kamil, Maziar Tomasz,Orłowski Igor, Rakoczy Kacper, Tarnowski Bartosz

Medaliści

BRĄZ – Świdurska Aurelia – 100 grzbietowy, Bednarz Amelia – 100 klasyczny

opracowanie sylwia glejzer

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.