20.01.2023, PODSUMOWANIE ZIMOWYCH WIELKOPOLSKICH ROZGRYWEK PŁYWACKICH W POZNANIU

Z 6️⃣ medalami i znakomitym 4️⃣ miejscem w klasyfikacji drużynowej, ale przede wszystkim z szerokimi uśmiechami i bezcennym doświadczeniem ze stolicy Wielkopolski wyjechali najmłodsi reprezentanci 🦈Klubu Sportowego Rekin Świebodzice🦈

👉 Nasi najmłodsi pływacy z roczników 2013-2015 wystartowali w piątek pod dowództwem trenerów Jacek Rapczyński i Daniel Rapczyński w bardzo silnie obsadzonych Zimowych Wielkopolskich Rozgrywkach Pływackich w Poznaniu z udziałem zawodników i zawodniczek z różnych stron Polski‼ Nasi pływacy, dla większości których był to pierwszy start w tak poważnych zawodach spisali się fantastycznie, dzielnie reprezentując klub z terenu Miasto Świebodzice i walcząc o swoje nowe, pierwsze rekordy życiowe🔥

🏊Nasz klub reprezentowali: Oliwia Tarkowska, Helena Obajtek, Joanna Płoska, Łucja Basista, Weronika Jankowicz, Barbara Białoń, Lena Szczepaniak, Zofia Lipka, Wiktoria Solarz, Antonina Andrejenko, Lena Wagilewicz, Pola Trusewicz, Błażej Kowalski, Franciszek Wittig, Marcin Michaliszyn, Szymon Młynarczyk, Antoni Wasik, Michał Pasieczny, Kacper Koźlak, Antoni Nowakowski, Aleksander Gadacz, Franciszek Dobrochowski, Krzysztof Makułowicz, Kevin Wołoszyn, Kajetan Dzień vel Rakoczy, Franciszek Balewicz👏

🔥Nasi medaliści:‼

📍Marcin Michaliszyn👇

– złoto na 50 metrów stylem motylkowym

– złoto na 50 metrów stylem klasycznym

– srebro na 100 metrów stylem zmiennym

📍Helena Obajtek👇

– srebro na 50 metrów stylem motylkowym

– brąz na 100 metrów stylem zmiennym

📍Szymon Młynarczyk 👇

– brąz na 50 metrów stylem motylkowym

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.