OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY W ŁUKĘCINIE – 18.07 – 25.07.2021 r – zapisy

„SŁOŃCE, PLAŻA i SPORT”

Klub Sportowy Rekin w Świebodzicach zaprasza na

Obóz sportowo-wypoczynkowy w Łukęcinie

PROGRAM  OBOZU
Program obozu jest przygotowany pod kątem przygotowania fizycznego, motywacji do dalszej pracy treningowej, podsumowania sezonu sportowego. Poznania nowych dziedzin sportu oraz odkrywania i  rozwijania nowych pasji i aktywności sportowych. Ale przede wszystkim ma spowodować, że obóz będzie doskonałą zabawą we wspaniałej atmosferze.  Pod okiem instruktorów i trenerów dzieci będą uczestniczyć w zajęciach sportowych tj. : piłka nożna, kwadrant, badminton, bad-tenis, piłka siatkowa, pływanie, lekkoatletyka terenowa, siatkówka plażowa, , boules-petanque, frisbee, tenis ziemny, tenis stołowy, ćwiczenia siłowe, sumo, body surfing, koszykówka i wiele innych.

OŚRODEK: Ośrodek Wczasowy „WRZOS” w Łukęcinie jest doskonałym miejscem całorocznego wypoczynku dla osób ceniących sobie obcowanie z przyrodą, pragnących odetchnąć od codziennych zajęć, zgiełku i stresu. Wspaniale położony wśród wysokich drzew sosnowego lasu, pozwoli na nabranie nowych sił witalnych i zregenerowanie całego organizmu. Ośrodek posiada 190 miejsc wczasowych. Do dyspozycji zawodników oferuje się komfortowo wyposażone apartamenty, przestronne i funkcjonalne pokoje 1,2 i 3 osobowe z łazienką, TV SAT, radiem i telefonem. Wszystkim zmotoryzowanym zapewnia się bezpieczny, ogrodzony parking. Na miejscu znajduje się estetycznie urządzona stołówka na 170 miejsc, w której zawsze serwowane są smaczne i elegancko podane dania. Na terenie ośrodka znajduje się centrum rekreacyjno – sportowe, w którym można  skorzystać z : sauny, solarium, biczy wodnych, jacuzzi, gabinetu kosmetycznego i odnowy biologicznej, siłowni, boiska sportowego, nowoczesnego odkrytego kortu tenisowego, stołów bilardowych i do tenisa stołowego.

Kadra:

Trenerzy i instruktorzy KS Rekin Świebodzice, doświadczeni nauczyciele wychowania fizycznego, instruktorzy i pasjonaci wielu dziedzin sportu. Posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

Cena 1580 zł zawiera : transport, ubezpieczenie, zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę trenerską, pielęgniarską, ratownik WOPR,  wycieczki autokarowe po okolicy, pobyt w Aquaparku, sprzęt potrzebny do prowadzenia zajęć, nagrody i niespodzianki.

Szczegółowy program obozu zostanie przedstawiony na zebraniu organizacyjnym.

Aby zapisać dziecko na nasz obóz prosimy o wypełnienie i podpisanie karty kwalifikacyjnej, oraz wpłacenie zaliczki na konto Klubu Sportowego REKIN  numer konta:

Santander : 82 1500 1764 1217 6006 2021 0000

W tytule przelewu prosimy o dokładne podanie danych wg wzoru:

OBÓZ SPORTOWO – REKREACYJNY- ŁUKECIŃ  2021r –IMIĘ I NAZWISKO UCZESTNIKA-RATA NR….

I (zaliczka)rata w wysokości 500zł  do dnia 15 lutego 2021r.

Liczba miejsc ograniczona!

45 osób

II rata 500zł do dnia 15 kwiecień 2021r

III rata 580zł do dnia 15 maj 2021r

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 1. Wojciech Tekiela, 2008
 2. Miłosz Brzoskowski, 2008
 3. Natalia Stec, 2011
 4. Julia Lis, 2011
 5. Agata Juś, 2011
 6. Julian Jachym, 2012
 7. Aleksander Kowalik, 2009
 8. Kacper Dzień Rakoczy
 9. Miłosz Chuchla
 10. Krzysztof Krzyszkowski
 11. Rafał Kopeć
 12. Magdalena Biała

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.