statystyka medalowa Klubu w sezonie 2012/2013, a plany na przyszłość

Sezon 2012/2013 okazał się bardzo udany dla naszych zawodników jak i trenerów. Wszystko za sprawa ogromnego nakładu pracy potężnego zespołu ludzi tj. rodzice, Klub Kibica, trenerzy, działacze, sponsorzy, pracownicy OSIR, pracownicy Urzędu Miasta. Dziękujemy. 

 

Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem startów i osiągnięć zawodników KS Rekin Świebodzice w sezonie 2012/2013. starty i medale – sezon 2012-2013

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. W kolejnym sezonie zamierzamy poczynić kolejny krok w przód w celu ulepszenia szkolenia sportowego. Najważniejszym będzie zwiększenie ilości treningów i czasu trwania poszczególnych jednostek treningowych. Zmiany będą dotyczyć głównie grup sportowa i wyczynowa. projekt nowego grafika zajęć – obowiązujący od września 2013 r

 

 

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.