podsumowanie – „NIE TYLKO KONIEC JEST WAŻNY”, ZIELONA GÓRA 29.09.2013

Pierwszy miesiąc pracy treningowej został uwieńczony startem w zawodach, które odbyły się na pływalni w Zielonej Górze. Do Zielonej Góry zjechało ponad 300 zawodników z całej Polski. W zawodach wystartowały gwiazdy polskiego pływanie co znacznie podniosło atrakcyjność imprezy. Dla rozpoczynających przygodę z pływaniem młodych zawodników start w zawodach z aktualnym MISTRZEM ŚWIATA RADOSŁAWEM KAWĘCKIM to ogromne przeżycie. 

Start w pierwszych w nowym sezonie zawodach sportowych to głównie kontrola pierwszych tygodni pracy treningu. Nie można jeszcze oczekiwać od zawodników spektakularnych rezultatów. Nie mniej jednak cel stawiany zawodnikom został osiągnięty. Pierwsze starty w sezonie okraszone są zazwyczaj wynikami gorszymi od rekordów życiowych o 1-2 sekundy.  Kilkoro podopiecznych trenera K. Winiarczyka i J. Rapczyńskiego poprawiło wyniki co bardzo cieszy. Start w zawodach okazał się strzałem w przysłowiową „dziesiątkę”. Wrócilismy z imprezy bardziej zmotywowani i chętni do cięższej pracy. 

Reprezentacja: Gracjan Giezek, Julia Chryplewicz, Michał Pietrzak, Filip Woliński, Maciej Jachym, Aleksandra Obajtek, Hanna Zawadzka, Alicja Maziar, Marta Proce, Zuzanna Grylewicz, Marcelina Glejzer, Stanisław Tokasrki, Mikołaj Matusewicz, Michał Matusewicz, Andrzej Damsz, Kacper Chryplewicz, Zuzanna Bogdańska, Sebastian Słomiński, Martyna Borczyk. Kornelia Strzępek, Anna Apołenis, Justyna Kutyło, Bartosz Kościelniak, Dominika Sasin, Agnieszka Gajdowska

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie omegatiming.pl. Zdjęcia z zawodów do obejrzenia w galerii.

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.