udane pierwsze starty w zawodach kontrolnych w Kaliszu i Katowicach

W sobotę 5.10 nasi zawodnicy startowali w Pucharze Prezydenta Kalisza. W zawodach wystartowało 17 drużyn tj. MKS Trójka Łódz, UKS 190 Łódz, UKS Dziewiątka OSIR Kalisz, KS Krotosz Krotoszyn, UKS Osemka Toruń, KS Posnania Poznań, UKS Maratończyk SP-11 Ostrów Wielkopolski, CSiR Fala Swarzędz, KS Wodnik Śrem, MKS Rokita Brzeg Dolny, IUKS Jedynka Poznań, KS Oceanik Ostrzeszów, KS Warta Poznań, ISKRA Konin, UKP Torpeda Oleśnica, Jedynka Kórnik.

Reprezentacja KS Rekin:

Gracjan Giezek, Maciej Jachym, Filip Woliński, Michał Pietrzak, Miłosz Knihnicki, Zuzanna Grylewicz.

wyniki Puchar Prezydenta Kalisza

Pierwsze tygodnie pracy treningowej przynoszą zadowalające rezultaty. Zawodnicy zbliżają się do swoich dotychczasowych rekordów życiowych. Gratulujemy.

—————————————————————————————- 

Kolejny sprawdzian poziomu przygotowania ogólnego zaliczyliśmy podczas wyjątkowych zawodów pływackich, które odbyły się na pływalni AWF Katowice. Były to zawody charytatywne zorganizowane z myślą o pomocy choremu chłopcu. Uzbierane z opłat startowych pieniądze zostały przekazane w formie darowizny rodzicom Kacperka w celu sfinansowania skomplikowanego leczenia chłopca. Szczytna akcja w której nie mogło zabraknąć naszych zawodników. Nasi zawodnicy przekazali Kacperkowi prezent (maskotka rekina z wyhaftowanym logiem klubu) oraz kartkę z życzeniami od wszystkich zawodników, rodziców i trenerów. Była to bardzo wzruszająca chwila. Rewelacyjny pomysł Pani Agnieszko Jachym oraz całego Klubu Kibica. Dziękujemy.

W zawodach wystartowało blisko 300 zawodników z 19 ośrodków pływackich tj. Medals

Reprezentacja Klubu:

Agnieszka Gajdowska, Kamil Ferens, Vanessa Popiel, Kornelia Strzępek, Zuzanna Bogdańska, Igor Rytter, Jakub Suława, Miłosz Knihnicki, Stanisław Tokarski, Andrzej Damsz, Alicja Maziar, Marta Proce, Marcelina Glejzer, Hanna Zawadzka, Zuzanna Grylewicz, Aleksandra Obajtek, Maciej Jachym, Filip Woliński, 

Zawodnicy po raz kolejny „urywają” sekundy na dystansach startowych. Wyniki bardzo cieszą. Zawody zaliczamy do bardzo udanych. Panowała jak zawsze miła rodzinna atmosfera. Dziękujemy 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć z zawodów.

Informujemy, że 19.10 (Wałbrzych) oraz 26.10 (Legnica) startujemy w kolejnych zawodach kontrolnych. 

 13.10.2013 - 1DSC05954DSC05956

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.