10-11.12.2014r – MIKOŁAJKOWE ZAWODY PŁYWACKIE – podsumowanie

W środę 10 grudnia i czwartek 11 grudnia na basenie OSiR w Świebodzicach odbyły się coroczne „zawody mikołajkowe”. Impreza ta budzi wiele emocji. Po raz pierwszy publicznie młodzi pływacy pokazują swoje umiejętności. W tej grupie zawodników nie da się nie zauważyć dzielnych i wytrwałych kibiców – rodziców. To oni stanowią o sile dzieci i klubu. To doping w najlepszym słowa tego znaczeniu.
Zawodnicy startowali w swoich kategoriach wiekowych i w zależności od poziomu grupy. Każdy z nich otrzymał medal za start. Radość dzieci sięgnęła jednak zenitu, gdy pojawił się Święty Mikołaj z upominkami. Dla starszych zawodników była to dobra okazja, by sprawdzić swoją formę przed ważnymi startami, min. Mistrzostwami Dolnego Śląska.
W tym roku po raz pierwszy w zawodach prezentowali się mastersi. Tym razem role się odwróciły – dzieci miały okazję dopingować własnych rodziców. Być może zawody miały kameralny charakter< choć trudno o tym mówić, gdy startowało 90 osób> ale atmosfera była niesamowita.
Imprezę klubową uświetnił występ vipów. Popłynęli oni pokazową sztafetę stylem zmiennym. W skład tej wyjątkowej grupy weszli – Karol Żemier, Filip Żemier, Veronica Campbel-Żemier, Dawid Skalny, Agnieszka Gajdowska.
Czekamy na kolejne emocje!

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.