12/13.12.2014 r, ZIMOWE MISTRZOSTWA DOZP, NOWA RUDA – podsumowanie

PODSUMOWANIE

ZIMOWE MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA W PŁYWANIU, 12/13.12.2014r, Nowa Ruda-Słupiec

 

W dniach 12/13 grudnia 2014 r na pływalni CTS w Nowej Rudzie odbyły się Zimowe Mistrzostwa DOZP w Pływaniu. W  zawodach wystartowało 410 zawodników z 34 klubów sportowych.

Nasz klub reprezentowało 28 zawodników.

Agnieszka Gajdowska, Maciej Świerk, Jakub Ołdak, Grzegorz Warzecha, Vanessa Popiel, Martyna Borczyk, Amadeusz Kołaczek, Sebastian Słomiński,  Kornelia Strzępek, Jakub Suława, Kacper Chryplewicz, Wojciech Surowiecki, Zuzanna Bogdańska, Hanna Zawadzka, Marcelina Glejzer, Zuzanna Grylewicz, Marta Proce, Oliwia Lewicka, Alicja Maziar, Stanisław Tokarski, Miłosz Knihnicki, Andrzej Damsz, Michał Matusewicz, Filip Woliński, Paweł Hyckowski, Maciej Jachym, Aleksandra Obajtek, Martyna Klonowska

„Zawody uważam za bardzo udane. Odnieśliśmy bardzo znaczący sukces. Zawodnicy wywalczyli 36 medali. W klasyfikacji drużynowej zajęliśmy bardzo wysokie 5 miejsce. Wyniki  zawodników są bardzo satysfakcjonujące i pozwalają z optymizmem patrzeć w dalsza część sezonu. ” – podsumowuje trener Krzysztof Winiarczyk.

„Po raz pierwszy wracamy z Mistrzostw DOZP z tyloma rekordami okręgu. W tabeli rekordów okręgu pojawią się wyniki Macieja Jachyma, Pawła Hyckowskiego , Filipa Wolińskiego oraz Aleksandry Obajtek”. Wszyscy zawodnicy wykazali się wielkim zaangażowaniem i chęcią uzyskania jak najlepszego rezultatu. – podsumowuje trener Mariusz Piwowar

„Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy w konkurencjach 800 m stylem dowolny i 400 m stylem zmiennym. Po raz pierwszy wystawiliśmy tak liczną reprezentację do startu w I bloku zawodów. Zawodnicy ustanowili rekordy życiowe oraz rekordy klubu. Cieszymy się z każdego sukcesu zawodników.” – podsumowuje trener Jacek Rapczyński

Zarząd składa serdeczne gratulacje wszystkim zawodnikom za uzyskane wyniki i godne reprezentowanie klubu w Zimowych Mistrzostwach Okręgu Dolnośląskiego. Dziękujemy rodzicom oraz sympatykom z Klubu Kibica za pomoc w zorganizowaniu wyjazdu. Udział reprezentacji Klubu dostarczył nam wielu wzruszeń, satysfakcji i powodu do dumy. Posiadamy bardzo utalentowaną młodzież dla której warto pracować i rozwijać Klub. Szczegółowe wyniki znajdują się na stronie www.megatiming.pl. Galerie zdjęć do obejrzenia na stronie www.klubrekin.pl.

Wyjazd na zawody był dofinansowany z budżetu Miasta Świebodzice w ramach projektu pn.  ” Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez szkolenie i organizację zawodów , turniejów w zakresie pływania”

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.