podsumowanie sezonu – AKADEMIA SUKCESÓW 2015

AKADEMIA SUKCESÓW

       25 czerwca 2015 roku odbyła się Akademia Sukcesów Klubu Sportowego Rekin Świebodzice. Spotkanie było okazją do przedstawienia osiągnięć naszych zawodników  w sezonie 2014/2015. Na spotkaniu pojawili się główni bohaterowie sukcesów –  nasi młodzi pływacy wspierani jak zawsze przez swoich rodziców, trenerzy systematycznie rozwijający  formę naszych zawodników oraz Ci bez których ciężko byłoby realizować treningi – sponsorzy. Swoją obecnością w tym uroczystym dniu zaszczycili nas :

OSIR Świebodzice Sp. z o.o.  – Janusz Zieliński – sponsor strategiczny

MONEVA POLSKA Sp. z o.o. – Andrzej Knihnicki

TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND Sp. z o.o.

“Śnieżka – Invest” Sp. z o.o. – Łukasz Pietrzyk

Bank Zachodni WBK 2 Oddział w Świebodzicach – przedstawiciele Monika Lewandowska i Agnieszka Skoczylas

ALTECH – Aleksander Obajtek

Hotel „Księżyc” – Dariusz i Małgorzata Stańczyk

MoKaTrans – Monika Maziar

Zakłady Metalowe „Szukonaj”  – Janusz Kościelniak

TERMET S.A.  – V-ce Prezes Wanda Kubis

PPHU „Defalin” Group SA-  Grzegorz Trojanowski

“Tester” Sp. z o.o.  – Sławomir  Satyła

DP-PIT Doradztwo Podatkowe – Aneta Chmura

Bar „Smakosz” – Kamilla Nabielec

 

Dziękujemy również tym, którzy nie mogli być  z nami podczas Akademii Sukcesów:

Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. – Robert Proce

DZT SERVICE – Jolanta Suława

KORMET – PROJEKT Firma inżynieryjna Sebastian Kościelniak

„Vertom” Tomasz Chromow

Aquapol Polska CPV  Celina i Krzysztof Tabiś

ANTIKOR HOSZOWSKI LASAK Sp.j.

PWPO-T PROMONT Sp. z o.o. – Anna Szczurek

PH OPTIMA Stefanik Sp.j. – Roman Stefanik

Spółdzielnia Mieszkaniowa – Elżbieta Krzan

Schneider Electric Energy Poland Sp. z o.o. – Krzysztof Kmiecik

„Piekarnia na Światłach” Mirosława i Waldemar Szymańscy

„Chata Polska” Dorota i Witold Zając

Capricorn S.A. – Maciej Dobrowolski

Jan Wysoczański

Wszyscy obecni  obejrzeli krótką prezentację wydarzeń sportowych z udziałem zawodników z naszego klubu, przygotowaną przez trenera Krzysztofa Winiarczyka. Klub kolejny rok z rzędu zdobył ponad 500 medali ( mimo, że było mniej startów niż w roku poprzednim ), a to jeszcze nie koniec naszych zdobyczy medalowych w tym sezonie, gdyż naszych najstarszych zawodników czekają jeszcze starty na Mistrzostwach Polski. Wierzymy, że tak jak młodsze roczniki, również 14, 15 i 16 latkowie pokażą siłę Rekinów.  Do naszych zawodników należą nowe rekordy okręgu dolnośląskiego zarówno na krótkim jak i na długim basenie. Na spotkaniu wręczono wszystkim zaproszonym osobom symboliczne podziękowania, a na zakończenie akademii zrobiono pamiątkowe zdjęcie sponsorów z zawodnikami i trenerami klubu.

Po uroczystej części spotkania, zaproszono wszystkich na wspólne ognisko, pieczoną kiełbaskę i domowy smalczyk. Rodzinna atmosfera spotkania sprzyjała nawiązaniu bliższych kontaktów naszych sponsorów z zawodnikami, których  wspierają. Sponsorzy mogli osobiście porozmawiać z naszymi młodymi talentami  pływackimi i ich trenerami i poznać ich ambitne plany na przyszłość. Spotkaniu towarzyszyły  piosenki przy dźwiękach gitary oraz wspaniałe humory.

Zaczyna się czas wypoczynku dla młodzieży i ładowania akumulatorów na następny sezon.  Życzymy wszystkim udanych, spokojnych i pełnych wrażeń wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

 

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.