NOWE STROJE REPREZENTACYJNE

Ubieramy zawodników w nowe stroje reprezentacyjne.

Informujemy, że zawodnicy którzy będą reprezentować nasz klub na zawodach sportowych otrzymają nowe stroje reprezentacyjne – koszulkę i spodenki. Zawodnicy grup wyczynowej i sportowej zostali wytypowani przez trenerów (szczegóły poniżej).  Stroje zostaną wręczone zawodnikom  przez trenerów podczas zajęć. Rodzice nie partycypują w kosztach zakupu strojów . Pozostali zawodnicy będą wyposażani w stroje w miarę pozyskiwania środków na ich zakup.

Ponadto informujemy, iż można będzie zakupić bluzę reprezentacyjną oraz koszulkę Klubu Kibica. Szczegóły wkrótce.

Zarząd KS REKIN

Prosimy o podanie rozmiaru dzwoniąc do Pana Piotra Maziara tel. kom. 608-288-434

Lista zawodników wytypowanych przez trenerów:

Aletorowicz Seweryn, Bak Szymon, Bednarz Amelia, Bylińska Natasza, Cajzer Emilia, Cajzer Karol, Damsz Andrzej, Dańczak Nadia, Fiedorowicz Mateusz, Glejzer Filip, Glejzer Marcelina, Gorczyca Mateusz, Hoffman Natalia, Hyckowski Paweł, Jachym Maciej, Juś Radosław, Karniszewski Mateusz, Kołaczek Amadeusz, Kołaczek Tymoteusz, Kozmowska Anna, Kudarewska Anika, Kurowska Angelika, Kurowska Angelika, Martyka Maksymilian, Martyka Martyna, Maziar Alicja, Maziar Kamil, Maziar Tomasz, Michaliszyn Maja, Orłowski Igor, Pawłowska Agata, Polański Olaf, Polański Oskar, Proce Marta, Romanowska Natalia, Sacher Maja, Sacher Nadia, Skowron Dawid, Skowron Kornel, Suława Hanna, Świdnicka Kamila, Świdurska Aurelia, Wajsberg Hanna, Wiktorowicz Julia, Wojtunik Jakub, Wołoch Maja, Zdanowicz Patryk, Żemier Natalia

 

Napisz odpowiedź

Musisz być zalogowany, aby napisać komentarz.